ImProvia jest techniczną grupą biznesową specjalizującą się w inżynierii, projektach, zarządzaniu wiedzą i utrzymaniem ruchu. Jesteśmy młodą firmą posiadającą dużą wiedzę i doświadczenie. Jasne metody pracy oraz prosta komunikacja powodują, że jesteśmy idealnym partnerem przy rozwiązywaniu wszystkich kwestii technicznych.

Archiwalne oferty pracy

  • Specjalista IT

    ImProvia Sp. z o.o.   Piła, Piła, Poznań    praca stacjonarna
    2684 dni
    Zakres obowiązków: Pierwsza linia wsparcia telefonicznie lub bezpośrednio dla użytkowników komputerów w Grupie ImProvia (dla biur w Polsce i Holandii). konfiguracja nowych laptopów i komputerów zgodne ze standardami grupy; instalowanie oprogramowania i podstawowa konfiguracja; konfiguracja...
  • Programista ze znajomością standardu Siemens

    ImProvia Sp. z o.o.   Piła    praca stacjonarna
    2688 dni
    Zakres obowiązków: Programowanie sterowników PLC Siemens; Wykonywanie aplikacji dla systemów SCADA i HMI; Przygotowywanie wycen i kosztorysów; Dobór konfiguracji sprzętowych PLC; Prowadzenie projektów automatyki; Uczestniczenie w uruchomieniach u Klientów końcowych; Koordynowanie prac...

ImProvia Sp. z o.o.

ul. Kossaka 20

64-920 Piła