Tworzymy i testujemy software dla klientów oraz rozwijamy własne produkty. Zatrudniamy ponad 380 specjalistów i cały czas rośniemy!

Archiwalne oferty pracy

  • Tester-programista (Python)

    SOLWIT Spółka Akcyjna   Gdańsk    praca stacjonarna
    2904 dni
    Odpowiedzialności i zadania: współudział w organizacji pracy samozarządzającego się zespołu zwinnego (Scrumban) rozwój frameworku testów automatycznych (Python) egzekucja testów automatycznych i manualnych zgodnie z planem testów; raportowanie wyników testów i defektów zgodnie z...
  • Projektant/Programista Java

    2904 dni
    Obowiązki: rozwój nowych funkcjonalności systemu: aplikacje webowe i mobilne analizowanie wymagań i projektowanie rozwiązań; analiza zgłoszeń i diagnozowanie problemów; utrzymanie w ciągłym działaniu systemów produkcyjnych i testowych;
  • Programista Full-Stack (C# / MVC)

    2904 dni
    Obowiązki: projektowanie, analiza i implementacja rozwiązań zgodnie z wymaganiami; dostarczanie rozwiązań zgodnych z dobrymi praktykami inżynierii oprogramowania; utrzymanie i rozwój istniejących systemów; tworzenie testów funkcjonalnych; dbanie o własny rozwój techniczny w wybranej specjalizacji;

Solwit S.A.

ul. Azymutalna 11

80-298 Gdańsk