Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.

Archiwalne oferty pracy

  • Programista SQL

    Power Media S.A.   Warszawa    praca stacjonarna
    3727 dni
    Opis stanowiska: projektowanie rozwiązań w technologii Oracle DB i SQL, implementacja wymagań biznesowych z użyciem PLSQL, poszukiwanie rozwiązań realizujących wymagania biznesowe, optymalizacja zapytań SQL, modelowanie struktur danych.
  • .Net Software Developer (Contract)

    Power Media S.A.   Wrocław    praca stacjonarna
    3727 dni
    For our British client we are looking for passionate .Net Developer who will be a part of the team in Wrocław. Tasks: Write maintainable code in multiple languages and care about the quality of code, feature and product. Solve problems independently. Share your knowledge and passion for your work...

IFIRMA S.A.

ul. Grabiszyńska 241B

53-234 Wrocław