Archiwalne oferty pracy

  • Operator obrabiarek CNC

    Alumero Metal Components Sp. z o.o.   Chorzów    praca stacjonarna
    2194 dni
    Opis stanowiska: obsługa numerycznych obrabiarek CNC; pomiar wykonanych elementów przy użyciu podstawowych narzędzi pomiarowych; przygotowanie i ustawianie obrabiarek CNC; ustawianie detalu na maszynie; kontrola wykonanych elementów zgodnie z dokumentacją techniczną; dbałość o stan...
  • Magazynier

    2203 dni
    Opis stanowiska: rozładunek dostaw wraz z ich odbiorem ilościowym zgodnie z dostarczoną dokumentacją, przygotowanie i wydawanie materiałów na linie produkcyjną, kontrola ilościowa towarów do wysyłki oraz ich załadunek, prowadzenie wymaganej dokumentacji magazynowej, prawidłowe...
  • Pracownik Działu Handlowego

    2226 dni
    Oferujemy: wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia, zdobycie doświadczenia zawodowego, miłą atmosferę w pracy; premie roczną; dofinansowanie do posiłków;

Alumero Metal Components Sp. z o.o.

Kluczborska 29

41-508 Chorzów