Transsped sp. z o.o. Sp. k.

Działamy z powodzeniem na europejskim rynku transportu i spedycji już 30 lat. Przez ten czas stale inwestujemy we flotę – obecnie dysponujemy 140 samochodami liczącymi nie więcej niż 3 lata (oraz 60 u sprawdzonych przewoźników zewnętrznych). Specjalizujemy się w spedycji i transporcie międzynarodowym realizowanym z wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań IT.

Firma zatrudnia około 200 osób, z czego ¼ to pracownicy biurowi, pracujący w 4 lokalizacjach: główna baza mieści się w Malawie (gmina Krasne) obok Rzeszowa, a biuro handlowe w Warszawie, Krakowie oraz Suwałkach. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę kierowniczą oraz doświadczonych spedytorów, dla których nie ma rzeczy niemożliwych.

Archiwalne oferty pracy

  • Transsped Sp. z o.o. Sp. K.
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    749 dni
    Rodzaj umowy: Umowa o pracę Atrakcyjny system wynagrodzeń: 380 - 500 zł netto za dzień roboczy GWARANCJA MINIMALNEJ STAWKI DZIENNEJ 380 zł netto (dzień roboczy) Prosty i przejrzysty system wynagrodzeń. Możliwość wyboru dowolnego systemu pracy 24/45 - jeden weekend w trasie / pauza 45 w...
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    749 dni
    Twój zakres obowiązków: planowanie, organizowanie usług spedycyjnych dla klientów firmy; budowa baz informacyjnych dla własnych potrzeb operacyjnych; dbanie o najwyższą jakość usług zgodnie ze standardami firmy; kontakt z przewoźnikami; Nasze wymagania: otwartość na profesjonalną...
  • Spedytor Międzynarodowy

    Transsped Sp. z o.o.   podkarpackie, Rzeszów , Krasne    praca stacjonarna
    4476 dni
    bieżąca i obsługa międzynarodowych zleceń transportowych; skuteczne nawiązywanie oraz budowanie długoterminowych relacji z klientami; przygotowywanie ofert, kalkulowanie cen; nadzór nad realizacją zleceń; współpraca z przewoźnikami; kształtowanie właściwego wizerunku firmy;

Transsped Sp. z o.o. Sp. K.

Malawa 892A

36-007 Krasne k. Rzeszowa