Zobacz więcej ofert pracy

Architekt

Pracownia Projektowa Archipelag
Wrocław
praca stacjonarna
5160 dni temu

Ogłoszenie numer: 108162, z dnia 2010-08-02

Pracownia projektowa zajmuje się projektowaniem domów jednorodzinnych.

Architekt

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • Do obowiązków architekta należy opracowywanie dokumentacji technicznych w programie achicad i autocad,
  • Koordynowanie pracy branż,
  • Wykonywanie prac graficznych,
  • Tworzenie katalogów, obsługa klientów.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe,
  • Znajomość programów archicad i autocad,
  • Samodzielność, komunikatywność, mile widziane doświadczenie zawodowe oraz doświadczenie w obsłudze klienta,
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy własnej, kultura osobista.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość rozwoju własnego, różnorodność zadań, szkolenia, miłą atmosferę.