Najnowsze oferty pracy

  • Analityk aplikacji bankomatowych

    PKO Bank Polski   Warszawa, Chmielna 89    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Na co dzień w naszym zespole: testujesz nowe wersje aplikacji bankomatowych, zbierasz i analizujesz wymagania biznesowe oraz techniczne, tworzysz materiały projektowe: specyfikację wymagań, specyfikację techniczną i dokumentację projektową, odpowiadasz za tworzenie propozycji architektury...
Zobacz więcej ofert pracy

Architekt Scrum Team

IT CONNECT Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
1791 dni temu

IT CONNECT to firma stworzona dla ludzi dynamicznych, realizujących się w codziennej pracy. Na bieżąco dysponujemy najciekawszymi propozycjami pracy w dziedzinie IT i technik, a nasi pracownicy pracują z najlepszymi i najbardziej znanymi firmami w Polsce. Poszukujemy zarówno doświadczonych specjalistów i menadżerów, jak również studentów ostatnich lat i świeżych absolwentów IT. Najważniejsza dla nas jest Twoja pasja i chęć samorealizacji. U nas będziesz realizować swoje marzenia!!

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: [1187] AM

Zadania:
  • współpraca z Produck Ownerem zespołu przy pracy nad Backlogiem w zakresie modelowania wymagań i procesów biznesowych pod strategię rozwoju powierzonego systemu Sprzedażowego;
  • współtworzenie z Architektem równoległych zespołów oraz AR Train Sales koncepcji i strategii rozwoju powierzonego systemu Sprzedażowego oraz procesów sprzedażowych;
  • projektowanie punktów styku powierzonego systemu Sprzedażowego z pozostałymi systemami w firmie;
  • analiza wydajności i skalowalności powierzonego systemu Sprzedażowego oraz procesów sprzedażowych;
  • doradztwo technologiczne rozwiązań IT dla jednostek biznesowych oraz wewnątrz organizacji IT – dla jednostek odpowiedzialnych za rozwój i utrzymanie systemów IT;
  • wyznaczanie granic funkcjonalnych poszczególnych aplikacji w ramach powierzonego systemu sprzedażowego;
Wymagania:
  • minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (Analityk, Architekt), preferowane doświadczenie w dużej korporacji,
  • umiejętności analityczne, interpretacji i syntezy informacji;
  • komunikatywność i nastawienie na obsługę klienta wewnętrznego;
  • umiejętność rozwiązywania problemów;
  • realizacja zadań z nastawieniem na cele;
  • znajomość metodyk realizacji projektów (waterfall, agile, inne);
  • znajomość i doświadczenie w branży telekomunikacyjnej będzie istotnym dodatkowym atutem;
Oferujemy:
  • pracę u Klienta z branży telekomunikacyjnej
  • wynagrodzenie na poziomie 10 000 - 20 000 zł brutto w oparciu o UZ / UD / B2B
  • pracę w pełnym wymiarze godzin w miesiącu
  • możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach
  • godziny pracy między 8:00 - 16:00, w okresie wdrażania się praca w godzinach 9:00 - 17:00
  • możliwość okazjonalnej pracy zdalnej (po kilku miesiącach od momentu rozpoczęcia współpracy)

Administratorem danych osobowych jest IT CONNECT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie (00-867) przy ul. Chłodnej 51. Dane są przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Więcej informacji dot. przetwarzania danych można uzyskać na stronie www ITC w zakładce RODO: https://www.itconnect.pl/rodo-pl

W przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez IT CONNECT, prosimy o umieszczenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez IT CONNECT przez okres najbliższych 9 miesięcy. Oświadczenie może być sformułowane w następujący sposób:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez IT CONNECT przez okres najbliższych 9 miesięcy.”