Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Architekt / Projektant

INTERBIURO Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6282 dni temu

Ogłoszenie numer: 32355, z dnia 2007-08-08

Firma Interbiuro działa na rynku od 1998 roku. Tworzą ją ludzie, którzy od wielu lat pracują w branży wyposażenia wnętrz. Głównym celem firmy jest świadczenie kompleksowych usług w zakresie tworzenia nowoczesnych i funkcjonalnych powierzchni biurowych. Naszą działalność opieramy na współpracy z czołowymi producentami i dystrybutorami mebli biurowych, ścianek działowych, foteli, krzeseł, sof i oświetlenia.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Głównym zadaniem osoby na tym stanowisku będzie: - Aranżacje przestrzeni biurowych, - Projekty architektoniczne przestrzeni biurowych, - Projekty mebli, - Wizualizacje wnętrz (np. 3ds max), - Współpraca z działem handlowym w zakresie spotkań z klientami i koordynacji projektów.

Wymagania

- Biegła znajomość AutoCAD, - Znajomość programów Photoshop, 3ds max, Corel, - Kreatywność, samodzielność i dobra organizacja pracy, - Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem, - Doświadczenie w projektowaniu wnętrz.

Oferujemy

- Pracę w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku, - Pracę w młodym dynamicznym, zespole, - Dostęp do szkoleń, produktów, rozwiązań.