Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Dostępności Cyfrowej

    GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY   Gdańsk    praca stacjonarna
    specjalista mid / junior / senior  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    DO ZADAŃ OSOBY ZATRUDNIONEJ NA TYM STANOWISKU BĘDĄ NALEŻAŁY: 1. Analiza systemowa: Zbieranie wymagań: współpraca z interesariuszami w celu identyfikacji potrzeb biznesowych, technicznych oraz wymagań dostępności cyfrowej. Modelowanie procesów biznesowych: dokumentowanie i wizualizacja...
Zobacz więcej ofert pracy

Architekt .NET

APATOR RECTOR Sp. z o.o.
Zielona Góra
praca stacjonarna
3861 dni temu

Ogłoszenie numer: 409420, z dnia 2014-03-24

Jesteśmy producentem produktów i usług informatycznych wspomagających obsługę procesów biznesowych w przedsiębiorstwie. Naszą ofertę dedykujemy klientom z takich branż jak energetyka, telekomunikacja, gazownictwo, ciepłownictwo, wodociągi i kanalizacja oraz dla administracji publicznej.

Działamy na polskim rynku od 18 lat, należymy do GRUPY APATOR i poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Zielona Góra

Opis stanowiska

  • udział w procesie wytwarzania,
  • tworzenie specyfikacji/ projektów technicznych komponentów oraz integracji pomiędzy nimi z uwzględnieniem wymagań biznesowych i pozafunkcjonalnych, wymogów bezpieczeństwa oraz elastyczności stosowanych rozwiązań,
  • monitorowanie rynku IT i proponowanie nowych rozwiązań,
  • definiowanie oraz weryfikacja stosowanych standardów w obszarze architektury aplikacyjnej,
  • weryfikowanie zmian w systemie pod kątem ich spójności i zgodności z architekturą.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe informatyczne - kierunek informatyka, telekomunikacja, elektronika lub pokrewny,
  • minimum 4 letnie doświadczenie zawodowe w tworzeniu systemów przy wykorzystaniu nowoczesnych języków programowania, takich jak Java lub C#,
  • umiejętność projektowania architektury aplikacji lub systemów informatycznych poparta konkretnymi przykładami samodzielnie zaprojektowanych rozwiązań,
  • znajomość języków UML i SQL,
  • znajomość narzędzi CASE,
  • komunikatywność, elastyczność, kreatywność, dokładność, obowiązkowość i umiejętność współpracy w zespole,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • chęć poznawania nowych technologii i zdobywania nowych umiejętności,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu wystarczającym do czytania dokumentacji technicznej.

Mile widziane:

  • umiejętność opracowywania analiz wykonalności,
  • umiejętność opracowywania specyfikacji wymagań dla dostawców zewnętrznych,
  • certyfikaty UML, Microsoft, Java, IBM,
  • znajomość zagadnień związanych z inżynierią oprogramowania, w tym zarządzanie wymaganiami, zmianami, znajomość metodologii tworzenia analiz,
  • doświadczenie w pracy z metodologią Agile.

Oferujemy

  • odpowiedzialną pracę w ramach struktury naszej firmy, będącej częścią grupy APATOR S.A.,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • udział w prestiżowych projektach,
  • program ubezpieczeń grupowych,
  • umowę o pracę,
  • pakiet socjalny,
  • atrakcyjne warunki finansowe.