Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Dostępności Cyfrowej

    GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY   Gdańsk    praca stacjonarna
    specjalista mid / junior / senior  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    DO ZADAŃ OSOBY ZATRUDNIONEJ NA TYM STANOWISKU BĘDĄ NALEŻAŁY: 1. Analiza systemowa: Zbieranie wymagań: współpraca z interesariuszami w celu identyfikacji potrzeb biznesowych, technicznych oraz wymagań dostępności cyfrowej. Modelowanie procesów biznesowych: dokumentowanie i wizualizacja...
Zobacz więcej ofert pracy

Architekt IT (m/k)

Europejski Fundusz Leasingowy
Wrocław
praca stacjonarna
2292 dni temu

Wybierz Grupę EFL – nowoczesną instytucję finansową, będącą częścią międzynarodowej grupy Crédit Agricole.
W naszym zespole rozwiniesz kompetencje zawodowe, zdobędziesz ciekawe doświadczenie i nowych przyjaciół. Przekonasz się, że praca może być Twoją pasją!.

Aktualnie poszukujemy do Europejski Fundusz Leasingowy

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania i wyzwania na stanowisku:

  • Budowanie architektury systemów IT w Grupie EFL w oparciu o koncepcję SOA. Tworzenie i konsultowanie pryncypiów architektury korporacyjnej IT.
  • Współpraca z zespołami analitycznymi i developerskimi oraz wsparcie jednostek biznesowych w celu wypracowania optymalnych rozwiązań informatycznych.
  • Wsparcie projektów w zakresie zapewnienia spójności wdrażanych rozwiązań z obowiązującą strategią architektury IT.
  • Zarządzanie repozytorium architektonicznym oraz standardami IT. Tworzenie dokumentacji architektonicznej.
  • Analiza rynku rozwiązań IT w celu identyfikacji aktualnych trendów i innowacyjnych rozwiązań. Weryfikacja ich przydatności biznesowej dla Grupy EFL.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Minimum dwuletniego doświadczenia na tożsamym stanowisku.
  • Praktycznej znajomości zagadnień związanych z zarządzaniem Architekturą Korporacyjną.
  • Znajomości narzędzia Enterprise Architect. Umiejętności świadomego korzystania z notacji Archimate i UML (tworzenie dokumentacji).
  • Znajomości ram architektonicznych TOGAF.
  • Znajomości zagadnień z obszaru integracji systemów (szyna danych) oraz SOA.
  • Umiejętność strategicznego i twórczego myślenia. Otwartości na zmiany. Zaangażowania i inicjatywy w rozwiązywaniu problemów biznesowych.
  • Budowania relacji opartej na współpracy i zrozumieniu potrzeb partnera biznesowego na różnych szczeblach zarządzania.

Oferujemy:

  • Udział w dużym projekcie Transformacyjnym w Grupie EFL.
  • Umowę o pracę. Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz motywujący system premiowy.
  • Realną możliwość rozwoju zawodowego. Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.
  • Bliski kontakt z biznesem umożliwiający poznanie specyfiki branży finansowej/bankowej/leasingowej.
  • Work-Life Balance, czyli równowagę między pracą a życiem osobistym.
  • Możliwość skorzystania z atrakcyjnej oferty pracowniczej np.: wynajmu samochodu.
  • Dobrze wyposażoną kuchnię w której można rozpocząć dzień od aromatycznej kawy.
  • Chillout room z konsolą do gier.
  • Aktywności sportowe i prozdrowotne np.: Dzień bez Windy, Owocowe Czwartki, dofinansowanie do treningów sportowych, udział w zawodach.
  • Opiekę medyczną oraz pakiet sportowo–rekreacyjny.
  • Pracę w centrum Wrocławia.