Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Dostępności Cyfrowej

    GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY   Gdańsk    praca stacjonarna
    specjalista mid / junior / senior  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    DO ZADAŃ OSOBY ZATRUDNIONEJ NA TYM STANOWISKU BĘDĄ NALEŻAŁY: 1. Analiza systemowa: Zbieranie wymagań: współpraca z interesariuszami w celu identyfikacji potrzeb biznesowych, technicznych oraz wymagań dostępności cyfrowej. Modelowanie procesów biznesowych: dokumentowanie i wizualizacja...
Zobacz więcej ofert pracy

Architekt Big Data

Antal International
Warszawa
praca stacjonarna
3530 dni temu

Antal IT Services

Antal International jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu i Krakowie prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw ze wszystkich sektorów gospodarki.

Dla Klienta, czołowej na rynku polskim firmy tworzącej rozwiązania z zakresu Business Intelligence i Data Warehouse, poszukujemy osoby na stanowisko Architekt Big Data.

Stanowisko

Obowiązki:

  • Określanie standardów projektowanych komponentów
  • Wybór optymalnych narzędzi i technologii przy realizacji zadania
  • Konsultacja w zakresie ekspertyzy technicznej przy ofertowaniu projektów
  • Tworzenie architektury rozwiązania
  • Tworzenie i nadzór nad dokumentacją techniczną

Oferujemy:
  • Dostęp do innowacyjnych technologii
  • Ciekawe projekty prowadzone w języku angielskim
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Karnet sportowy
  • Lekcje języka angielskiego
  • Elastyczne godziny pracy
  • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B

Wymagania

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zbudowanie obszaru kompetencji Big Data w organizacji Klienta.

Wymagania:
  • Doświadczenie w projektowaniu rozwiązań z zakresu Business Intelligence, Data Warehouse, Big Data, Data Quality
  • Znajomość produktów Oracle
  • Znajomość produktów i zagadnień Big Data (Hadoop, Sqoop, Oozie, Map-reduce)
  • Doświadczenie w projektowaniu i budowaniu optymalnych rozwiązań
  • Znajomośc metodyk wytwarzania oprogramowania (szczegołnie SCRUM)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe