Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Aranżator, Dekorator wzorcowni drobnych artykułów przemysłowych

Koopman International Polska Sp. z o.o
wielkopolskie, POZNAŃ - KOMORNIKI
praca stacjonarna
4820 dni temu

Koopman International Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy oddziałem międzynarodowej firmy handlowej, która w swojej ofercie posiada ponad 20.000 artykułów do dekoracji wnętrz, drobnych artykułów gospodarstwa domowego, artykułów ogrodowych, kempingowych czy też szkolnych i wiele innych.... Z racji naszego rozwoju na rynku Polskim oraz planem budowy nowej siedziby firmy - wzorcowni o powierzchni 5000 m2...

Miejsce pracy: POZNAŃ - KOMORNIKI

OPIS STANOWISKA:

Osoba będzie odpowiedzialna za układanie wzorów na półkach, planowanie przestrzeni wzorcowni i jej dekoracji, systematyczne sprawdzanie aktualności artykułów wystawionych z bieżącą ofertą oraz odpowiednie oklejanie tych artykułów, pomoc w przygotowaniach imprez targowych.

WYMAGANIA:
  • wykształcenie min.średnie
  • kreatywność i skuteczność oraz systematyczność w działaniu
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do uczenia się
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe lub pokrewne
OFERUJEMY:
  • ciekawą pracę w niebanalnej międzynarodowej firmie
  • szkolenie w układaniu wzorów w głównej siedzibie w Amsterdamie
  • możliwość własnego rozwoju w pracy z przestrzenią 5000m2
  • stabilną pracę i adekwatne wynagrodzenie.