Najnowsze oferty pracy

  • Aplikant (w charakterze Strażnika Miejskiego)

    Straż Miejska m.st. Warszawy   Warszawa    praca stacjonarna
    młodszy specjalista (junior)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Zadania: Ochrona porządku publicznego zgodnie z ustawą o strażach gminnych (miejskich), w tym m.in.: podejmowanie interwencji związanych z nieprzestrzeganiem przepisów prawa; działania w zakresie ratowania życia i zdrowia obywateli; ochrona zgromadzeń i imprez publicznych oraz obiektów...
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Strażnik Miejski Warszawa
Aplikant (w charakterze strażnika miejskiego)

Straż Miejska m.st. Warszawy
Warszawa, ul. Młynarska 43/45
3 800 - 4 560 zł brutto/mies.
specjalista (mid)
umowa o pracę
praca stacjonarna
767 dni temu

Ogłoszenie numer: 7101864, z dnia 2022-06-10

Nr sprawy: SM-WK-1110-34/22

[z siedzibą ul. Młynarska 43/45, 01-170 Warszawa]
poszukuje kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Młynarska 43/45

Opis stanowiska

Ochrona porządku publicznego zgodnie z ustawą o strażach gminnych (miejskich), w tym m.in.:

  • podejmowanie interwencji związanych z nieprzestrzeganiem przepisów prawa
  • działania w zakresie ratowania życia i zdrowia obywateli
  • ochrona zgromadzeń i imprez publicznych oraz obiektów użyteczności publicznej.

Wymagania

  • ukończone 21 lat
  • obywatelstwo polskie
  • wykształcenie co najmniej średnie lub średnie branżowe
  • uregulowany stosunek do służby wojskowej
  • sprawność pod względem psychicznym i fizycznym
  • korzystanie z pełni praw publicznych
  • nienaganna opinia
  • strażnikiem miejskim może być osoba, która nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za ścigane z oskarżenia publicznego i umyślnie popełnione przestępstwo lub przestępstwo skarbowe
  • ukończone szkolenie podstawowe strażników gminnych (miejskich) [osoby nieposiadające ukończonego szkolenia będą zobowiązane do odbycia szkolenia podstawowego strażników gminnych (miejskich) w trakcie zatrudnienia].

Wymagania dodatkowe:

  • ogólna wiedza na temat działalności Straży Miejskiej m. st. Warszawy, wiedza o społeczeństwie, Warszawie (w tym znajomość topografii), Polsce i świecie
  • bardzo dobra znajomość przepisów ustawy Prawo o ruchu drogowym
  • aktywność sportowa
  • kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy KPP
  • prawo jazdy kat. B
  • uprawnienia do kierowania pojazdami uprzywilejowanymi
  • wykształcenie wyższe na kierunku: Bezpieczeństwo wewnętrzne lub narodowe, Ratownictwo medyczne, Prawo, Administracja, Socjologia, Psychologia, Wychowanie fizyczne, Ochrona Środowiska, Edukacja lub Resocjalizacja
  • patent żeglarski stermotorzysty żeglugi śródlądowej
  • uprawnienia ratownika wodnego.

Niezbędne dokumenty:

CV zawierające imię i nazwisko, dane kontaktowe, datę urodzenia, informację o miejscu zamieszkania, a także posiadanym wykształceniu, kwalifikacjach zawodowych i przebiegu dotychczasowego zatrudnienia (w zakresie wymaganym w niniejszym ogłoszeniu)

podpisana zgoda na przetwarzanie danych osobowych (podpisana własnoręcznie lub „klawiaturowo”, wystarczy wpisać swoje imię i nazwisko klawiaturą pod pełną treścią zgody) o treści:
„Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1) oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Komendant Straży Miejskiej m.st. Warszawy, siedziba: ul. Młynarska 43/45, 01-170 Warszawa, moich danych osobowych ponad zakres wymagany w tym ogłoszeniu w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko Aplikant.”

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • 3-miesięczne szkolenie podstawowe dla strażników gminnych (miejskich) z wynagrodzeniem 3800-4560 zł brutto w zależności od posiadanego dotychczas stażu pracy [wynagrodzenie zasadnicze 3800 zł brutto + dodatek za wieloletnią pracę (5-20% wynagrodzenia zasadniczego)]
  • po zdanym egzaminie dodatkowo comiesięczna premia (pierwsza premia w wysokości 300 zł brutto, wysokość kolejnych premii uzależniona od oceny pracy)
  • po roku od zatrudnienia możliwość awansu na stanowisko młodszego strażnika
  • „13 pensję”, nagrody jubileuszowe
  • dofinansowanie nauki na studiach, świadczenia socjalne (np. dofinansowanie do wypoczynku), pakiet opieki medycznej, preferencyjne ubezpieczenie grupowe, bezpłatne zajęcia sportowe, zniżki na wydarzenia kulturalne.