Zobacz więcej ofert pracy

Ankieter

LeasingTeam Sp. z o.o
Sierpc
praca stacjonarna
1454 dni temu
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając oby stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.
Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Ankieter
Miejsce pracy: Sierpc
Nr ref.: 0035492
Zakres obowiązków:
  • Praca z tabletem przy przeprowadzaniu ankiet dotyczących źródeł ogrzewania
  • Praca w terenie (pracownik otrzymuje listę osiedli na terenie Warszawy, na których przeprowadza ankiety)
Oczekiwania:
  • Gotowości do podjęcia pracy w terenie
  • Odpowiedzialność, chęć do pracy
  • Status ucznia/studenta jest dodatkowym atutem
  • Pracę na umowę zlecenie, na okres 3 miesięcy
  • Atrakcyjną stawkę: 20 zł/h
Oferta:
  • Atrakcyjne premie zależne od wyników w pracy
  • Pełne przeszkolenie do pracy pierwszego dnia

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.

Poznaj

LeasingTeam Group

Grupa Kapitałowa LeasingTeam to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 2004 roku wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami firmy i kandydatów. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych koncernów, średniej wielkości przedsiębiorstw i organizacji publicznych. Świadczy usługi na terenie Polski za pośrednictwem sieci oddziałów i przedstawicielstw oraz w Niemczech i Austrii. Każdego miesiąca oddelegowujemy do pracy blisko 10 tysięcy pracowników

W skład LeasingTeam Group wchodzą:

  • LeasingTeam – usługi pracy tymczasowej, outsourcingu procesów i funkcji, rekrutacji pracowników ze Wschodu;LeasingTeam Sp. z o.o. to jeden z liderów rynku agencji zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR. Współpracujemy ze znanymi i cenionymi polskimi oraz międzynarodowymi firmami, na rzecz których zatrudniamy rocznie 30 tys. pracowników. Dla naszych Klientów jesteśmy sprawdzonym partnerem biznesowym, a dla naszych Pracowników przyjazną Agencją Zatrudnienia. Nasz numer wpisu w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia to 636. Więcej informacji o nas znajdziesz na www.leasingteam.pl
  • LeasingTeam Professional – rekrutacje stałe, outsourcing white-collar, doradztwo personalne (Outplacement, Assessment Center);
  • IT LeasingTeam - rekrutacja i outsourcing kadry IT, automatyzacja testów/procesów/ biznesowych;
  • CPC Consulting Group - transgraniczne delegowanie pracowników z Polski do Niemiec, Austrii;
  • BPO Team – usługi Facility management.