Zobacz więcej ofert pracy

Ankieter

Biuro Badań Społecznych Question Mark
łódzkie
praca stacjonarna
4922 dni temu

Ogłoszenie numer: 137401, z dnia 2011-03-28

Question Mark jest biurem badań społecznych, które powstało z myslą o sektorze kultury. Posiadając zaplecze naukowe z obszaru socjologii, kulturoznawstwa, marketingu oraz doświadczenie w zarządzaniu kulturą, precyzyjnie łączymy tradycje Łódzkiej Szkoły Metodologicznej ze zmieniającymi się oczekiwaniami instytucji szeroko rozumianej kultury.

Ankieter

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

  • Przeprowadzanie ankiet i wywiadów kwestionariuszowych na terenie swojej miejscowości

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Doświadczenie w pracy ankietera
  • Dyspozycyjność
  • Dobra organizacja pracy i zaangażowanie
  • Preferowane osoby posiadające status ucznia lub studenta

Oferujemy

  • Możliwość zdobycia dodatkowego dochodu
  • Współpracę z dynamicznie rozwijającą się firmą badawczą
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość awansu na koordynatora regionalnego sieci ankieterskiej