Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
ANIMATORZY ZABAW DLA DZIECI

Staff Partners
Warszawa
praca stacjonarna
5173 dni temu

Ogłoszenie numer: 109621, z dnia 2010-07-20

" Oferta pracy tymczasowej. Kaliszuk Sp. J. Staff Partners, numer licencji 386/3 "

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: KR/WAW

Opis stanowiska

- udział w festynie - przebranie się w kostium zająca Maurycego Marchewki - rozdawanie ulotek - pozowanie do zdjęć edukacyjnych z dziećmi - animowanie dzieci, zachęcanie do brania udziału w zabawach oferowanych na stoisku firmy

Wymagania

- dyspozycyjność w dn. 24.07.2010 (sobota) - komunikatywność - otwartość - pozytywny stosunek do dzieci - mile widziani studenci - mile widziane doświadczenie w podobnych pracach

Oferujemy

- jednorazowe zlecenie, praca w dn. 24.07.2010 (sobota) - praco od godz. 10.00 do 18.00 - umowa zlecenie - wynagrodzenie 12 zł brutto/ godz. - miejsce pracy: Warszawskie Zoo

Poznaj

Grupa Staff Partners to sprawdzony dostawca usług w obszarze nowoczesnego i efektywnego zarządzania zasobami ludzkimi.

Współpracę z Klientem opieramy na budowaniu partnerskich relacji, rzetelnej obsłudze i przejrzystej ofercie cenowej.

Od początku 2003 roku naszą działalność skupiamy na skutecznych rekrutacjach, elastycznej pracy tymczasowej i profesjonalnej obsłudze kadrowo-płacowej.

Nasze usługi realizowane są przez zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach, gwarantujący indywidualne podejście do każdego projektu.

Kompleksowość oferty Staff Partners pozwala naszym Klientom skupić działania na realizacji celów strategicznych dzięki powierzeniu tematyki kadrowej w ręce naszych ekspertów.