Najnowsze oferty pracy

  • Młodszy Specjalista w Departamencie Analiz i Strategii

    Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Główne zadania: Realizacja zadań w ramach projektu „Startup Are Us” w szczególności: przygotowywanie i realizacja programów związanych ze środowiskiem start-upowym; nawiązywanie i utrzymywanie współpracy z polskimi i zagranicznymi organizacjami takimi jak: organizacje pozarządowe,...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Żarki Animator Żarki
Animator / Instruktor Warsztatów

Pracownia etnodizajnu Etnojura
Żarki
praca stacjonarna
3482 dni temu

Ogłoszenie numer: 661103, z dnia 2015-04-07

Będziemy prowadzić zajęcie warsztatowe z dziećmi, młodzieżą i rodzinami (wiklina, brzoza, słoma, druk na tkaninie, filcowanie, powroźnictwo, kowalstwo i wiele innych), zabawy ruchowe w terenie . Jesteśmy na etapie szkoleń przyszłych pracowników.

Miejsce pracy: Żarki

Opis stanowiska

  • Prowadzenie warsztatów dawnych rzemiosł oraz z zagadnień etnodizajnu w otwieranej pracowni etnoJura. Zajęcie z dziećmi i rodzinami,
  • Zarządzanie pracownią,
  • Marketing,
  • Rezerwacja grup zwiedzających,
  • Szukamy kilku osób.

Wymagania

  • Uzdolnienia manualne lub chęć pracy z dziećmi,
  • Mile widziana wiedza z zakresu etnografii, zainteresowanie historią regionu,
  • Chęć do działań projektowych,
  • Zainteresowania harcerskie (zajęcia w terenie, kartografia),
  • Prawo jazdy kat.B (wycieczki gazikami).

Oferujemy

  • Forma współpracy: 1/2 etatu, staż lub umowa zlecenie,
  • Zatrudnienie na stałe od końca roku.