Zobacz więcej ofert pracy

Animator czasu wolnego

Warszawianka Centrum Kongresowe Hotel Wellness&SPA
mazowieckie, Serock k. Warszawy
praca stacjonarna
2044 dni temu
Miejsce pracy: Serock k. Warszawy

Opis stanowiska:
  • Aktywna organizacja czasu wolnego dla gości hotelowych,
  • Prowadzenie warsztatów tematycznych w charakterze instruktora.
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku - mile widziane doświadczenie w pracy za granicą,
  • Zdolności organizacyjne,
  • Pozytywne nastawienie do ludzi,
  • Komunikatywność i odpowiedzialność,
  • Znajomość języka angielskiego, rosyjskiego.

Zapraszamy: tancerzy, instruktorów, sportowców, kandydatów po szkoleniu z zakresu animatora czasu wolnego.

Oferujemy:
  • Pracę w Hotelu o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Całoroczne zatrudnienie,
  • Umowę o pracę podpisujemy w ciągu 2 miesięcy,
  • Przejrzyste zasady wynagradzania,
  • Liczne możliwości rozwoju.