Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie
Animator / Animatorka - Wyspy Kanaryjskie

Pro-Staff Polska
lubelskie
praca stacjonarna
5039 dni temu

Ogłoszenie numer: 120454, z dnia 2010-10-29

PRO-STAFF www.prostaff.pl Od ponad 7 lat działamy w branży turystycznej. Poszukujemy ludzi chętnych do pracy w hotelach, ze szczególnym uwzględnieniem animacji. Zapewniamy miejsca pracy oraz dostarczamy profesjonalny personel do wielu kurortów turystycznych w Europie (Hiszpania, Grecja, Egipt, Włochy)

Miejsce pracy: lubelskie

Opis stanowiska

  • Animator dla dzieci
  • Animator All-rounder
  • Animator sportowy, instruktor aerobiku, fitnessu itp.
  • Zadania standardowe dla pozycji animatora w hotelu.
  • Organizowanie czasu wolnego gościom hotelowym, gry, zabawy, konkursy, zajęcia sportowe itp.

Wymagania

  • Wiek 18-35 lat
  • Wymagana jest dobra znajomość języka Angielskiego oraz dodatkowego języka obcego (Niemiecki, Hiszpański, Francuski, Rosyjski). Doświadczenie w pracy Animatora czasu wolnego.
  • Motywacja i ochota do pracy z ludźmi
  • Pozytywne nastawienie do dzieci i sportu
  • Komunikatywność i odpowiedzialność
  • Zdolności organizacyjne
WYMAGANE JEST UKOŃCZENIE KURSU ANIMATORA CZASU WOLNEGO PRO-STAFF POLSKA LUB DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE W ANIMACJI. Kolejne szkolenia dla Animatorów czasu wolnego:
    Poznań 16-17.10.2010 Wrocław 27-28.11.2010 Katowice 18-19.12.2010
UWAGA PROMOCJA DLA KURSANTÓW WIĘCEJ NA: www.prostaff.pl w zakładce “ szkolenia”

Oferujemy

  • Minimalne miesięczne wynagrodzenie od 800 EUR netto.
  • Pracodawca zapewnia zakwaterowanie oraz wyżywienie pracownika.
  • Długość trwania kontraktów od 4 do 6 miesięcy.
  • Umowa o prace na czas określony.