Zobacz więcej ofert pracy

Android Software Developer - Java

manBase S.A.
Bydgoszcz
praca stacjonarna
3974 dni temu

Talentica – zespół specjalistów wspierający procesy rekrutacyjne, dla swojego Klienta, lidera branży informatycznej, świadczącego usługi dla firm o znaczącej renomie na rynku telekomunikacyjnym, tworzącego oprogramowania na najnowocześniejsze platformy mobilne, poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Nr Ref.: MBD/003/JG/P
Zadania:
  • Tworzenie i rozwój oprogramowania
  • Udział w planowaniu i określaniu wymagań bazując na potrzebach klienta oraz wytycznych biznesowych
  • Zachowanie standardów jakości, kultury i najlepszych praktyk tworzenia oprogramowania
  • Współpraca z międzynarodowymi zespołami programistów
  • Do 3 miesięcy rocznie wyjazdów za granicę do pracy przy projektach dla klientów firmy

Wymagania:
  • Bardzo dobra umiejętność programowania w JAVA
  • Znajomość platformy Android
  • Umiejętność przeprowadzania działań programujących od początku do końca
  • Bardzo dobra znajomość Design Patterns i UML
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Język angielski w mowie i piśmie (min. poziom B2)

Oferujemy:
  • Uczestnictwo w projektach dla największych liderów technologicznych na świecie
  • Pracę w Polsce oraz zagranicą (Europa, Azja, Ameryka Północna)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i wyników w pracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Imprezy firmowe
  • Lekcje języka angielskiego
  • Programy szkoleniowe
  • Pomoc i wsparcie przy wyjazdach za granicę
  • Cotygodniowe ciasto i owoce
Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 7922