Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław Programista Android Wrocław
Android / IOS Developer Programista

Recruit.pl
Wrocław
praca stacjonarna
3397 dni temu

Nasz Klient, wiodący integrator systemów działający w branży teleinformatycznej i nowych mediów, poszukuje kandydata / kandydatki do pracy na stanowisku Developera iOS/Android.

Wrocław
nr ref. ANP/WW/03/2015

Zadania:

Praca polegająca na tworzeniu i rozwijaniu aplikacji związanych z telewizją interaktywną przeznaczoną na platformy mobilne Android i iOS oraz możliwość pracy w innych projektach związanych z telewizją IPTV opartych na technologii Java.

Oczekujemy:
  • bardzo dobra znajomość Java, Android SDK, Objective-C, SDK iOS;
  • dobra znajomość możliwości Androida od wersji 4.0 oraz iOS od wersji 5.0;
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji na platformy mobilne Android i iOS;
  • tworzenie wielo widokowych aplikacji w Android 4.x;
  • znajomość dobrych praktyk w tworzeniu aplikacji na Android;
  • doświadczenie z REST;
  • umiejętność współpracy przy wykorzystaniu systemu kontroli wersji (preferowany GIT);
  • umiejętność tworzenia testów jednostkowych;
  • umiejętność korzystania ze wzorców projektowych;
  • dobra znajomość języka angielskiego.
  • Mile widziane:
  • umiejętność współpracy przy wykorzystaniu Maven;
  • znajomość j2ee i/lub innych frameworków webowych;
  • doświadczenie w pracy z aplikacjami serwerowymi w technologii J2EE;
  • doświadczenie z Hibernate, Struts;
  • znajomość html, css, javascript;
  • doświadczenie w programowaniu aplikacji korzystających ze strumieni wideo.
  • W CV proszę zamieścić krótki opis do 5 najistotniejszych realizowanych projektów (informacje dotyczące wielkości i zakresu projektu, czasu jego trwania oraz własnej roli).

Oferujemy:
  • pracę przy ciekawych projektach;
  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji;
  • kontakt z najnowszymi technologiami;
  • szkolenia i podnoszenie kwalifikacji.

recruit_bottom2.jpg