Najnowsze oferty pracy

  • Programista PHP / JS

    Enadis sp. z o.o.   Gdynia    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior / ekspert  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    tworzenie oprogramowania, rozwój istniejących w firmie aplikacji, rozwijanie własnych umiejętności.
Zobacz więcej ofert pracy

Android Developer

IT CONNECT Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2559 dni temu

IT CONNECT to firma stworzona dla ludzi dynamicznych, realizujących się w codziennej pracy. Na bieżąco dysponujemy najciekawszymi propozycjami pracy w dziedzinie IT i technik, a nasi pracownicy pracują z najlepszymi i najbardziej znanymi firmami w Polsce. Poszukujemy zarówno doświadczonych specjalistów i menadżerów, jak również studentów ostatnich lat i świeżych absolwentów IT. Najważniejsza dla nas jest Twoja pasja i chęć samorealizacji. U nas będziesz realizować swoje marzenia!!

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: [1009] KW

Zadania:
  • Projektowanie aplikacji opartych na platformie Android
  • Tworzenie testów jednostkowych
  • Rozwój aplikacji zgodnie z wymaganiami i oczekiwaniami rynku
  • Dbałość o wysoką jakość kodu
Wymagania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia związanego z tworzeniem aplikacji na urządzenia z Android
  • Znajomość platformy mobilnej Android,
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych
  • Wiedza z zakresu integracji systemów IT w tym usług sieciowych w standardach SOAP i REST oraz JSON i technologii z nim związanych
  • Samodzielność w działaniu i rozwiązywaniu problemów oraz determinacja w działaniu i nastawienie na efektywność
  • Praktyczna znajomość języka Java, ObjectiveC oraz SWIFT
  • Swoboda poruszania się w środowisku Android Studio/IntelliJ Idea
  • Dobra znajomość JavaScript, TypeScript, HTML5, CSS
  • Znajomość GIT oraz Gradle/Maven
  • Wiedza z zakresu wykorzystania wzorców projektowych
  • Wiedza na temat Google Firebase
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość Java EE, Spring, Hibernate
  • Znajomość frameworków Ionic, Cordova
  • Wiedza na temat programowania na wiele różnych typów urządzeń (smartfon, tablet, Wear, TV)
  • Doświadczenie zawodowe w tworzeniu aplikacji front-end wykorzystujących Angular, Angular 2, NodeJs
Oferujemy:
  • Długofalową współpracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności w przedziale 6-15 tysięcy netto (B2B lub UD)
  • Pracę z doświadczonym zespołem
  • Dofinansowanie do opieki medycznej, zajęć sportowych i ubezpieczenia na życie

Administratorem danych osobowych jest IT CONNECT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie (00-867) przy ul. Chłodnej 51. Dane są przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Więcej informacji dot. przetwarzania danych można uzyskać na stronie www ITC w zakładce RODO: https://www.itconnect.pl/rodo-pl

W przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez IT CONNECT, prosimy o umieszczenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez IT CONNECT przez okres najbliższych 9 miesięcy. Oświadczenie może być sformułowane w następujący sposób:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez IT CONNECT przez okres najbliższych 9 miesięcy.”