Zobacz więcej ofert pracy

Android Developer

ProData Consult Sp.z o.o
Łódź
praca stacjonarna
2797 dni temu
ProData Consult jest międzynarodową firmą specjalizującą się w pozyskiwaniu specjalistów IT dla potrzeb długo - i krótkoterminowych projektów. Centrala firmy mieści się w Kopenhadze, z siecią współpracujących oddziałów w Europie Zachodniej, ze szczególnym naciskiem na kraje skandynawskie. W zależności od tego, jak bardzo jesteś gotów podróżować, z ProData Consult uzyskasz najlepszą stawkę w mieście, w kraju lub za granicą:) Zostań niezależnym konsultantem IT w naszej międzynarodowej sieci i otwórz się na rynki europejskie!

ProData

Miejsce pracy: Łódź
Zakres obowiązków

Poszukujemy osób na stanowisko Android Developer. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój aplikacji dla urządzeń obsługujących system Android.

Wymagania:
  • Bardzo dobrej znajomości języka JAVA.
  • Minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu na platformę Android.
  • Znajomość bibliotek - retrofit, dagger, eventBus, espresso, robolectric.
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną pracę z dokumentacją oraz literaturą techniczną.
  • Mile widziane doświadczenie w programowaniu aplikacji bankowych lub pokrewnych.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w modelu B2B.
  • Pakiet socjalny (medyczny, sportowy).
  • Profesjonalny rozwój.