Zobacz więcej ofert pracy

Analityk

CoCoNet Polska Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6718 dni temu

Ogłoszenie numer: 18521, z dnia 2006-03-08

CoCoNet Polska Jesteśmy wiodącą europejską firmą, tworzącą oprogramowanie w dziedzinie e-biznesu i bankowości elektronicznej, z ponad 20-letnim doświadczeniem. Skupiamy się głównie na klientach korporacyjnych banków. Nasze rozwiązania serwerowe w zakresie przetwarzania i przesyłania danych finansowych oraz przyjazne systemy dla klientów oparte są o najnowocześniejszą technologię J2EE. Nasz oddział w Warszawie istnieje od roku i w dalszym ciągu intensywnie buduje swój zespół. W związku z tym poszukujemy następujących osób:

Analityk

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Zadaniem tej osoby będzie przetwarzanie potrzeb funkcjonalnych klientów na język aplikacji budowanych przez CoCoNet. Dlatego też ważna na tym stanowisku jest duża komunikatywność, pozwalająca na efektywną pracę zarówno z własnym zespołem, jak i z odbiorcami systemu.

Wymagania

Poszukujemy osoby z praktyczną znajomością metodyki RUP (przypadki użycia, przypadki testowe, relacje, …), z kilkuletnim doświadczeniem w pracy w różnorakich projektach, najchętniej w środowisku bankowym. Wymagana jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

Oferujemy dobre wynagrodzenie, uzależnione od efektów pracy i perspektywę współtworzenia stabilnej ekonomicznie i rozbudowującej się grupy kapitałowej.