Zobacz więcej ofert pracy

Analityk

Bazy i Systemy Bankowe Sp. z o.o.
Bydgoszcz
praca stacjonarna
6796 dni temu

Ogłoszenie numer: 17137, z dnia 2006-01-05

Bazy i Systemy Bankowe Sp. z o.o. (BSB) to producent kompleksowych rozwiązań IT dla sektora finansowo-bankowego i instytucji Skarbu Państwa oraz Administracji Publicznej. BSB to doświadczony outsourcer IT, dostawca kompleksowego serwisu teleinformatycznego, profesjonalnych usług szkoleniowych oraz konsultingowych.

Analityk

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska

Praca stała

Wymagania

Wymagania: - Wyższe studia ekonomiczne lub pokrewne o specjalności bankowej - Znajomość zasad funkcjonowania rynku bankowego - Znajomość zagadnień rachunkowości bankowej, analizy finansowej i zarządzania ryzykiem bankowym - Wiedza z zakresu sprawozdawczości finansowej. Mile widziana znajomość MSR oraz MSSF - Znajomość zagadnień zarządzania ryzykiem kredytowym oraz działalnością kredytową (w tym windykacją należności - Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

Oferujemy: - przyjazną atmosferę pracy w stabilnej firmie, - zdobycie kwalifikacji w jednym z najbardziej rozwojowych sektorów rynku, - pracę według światowych standardów produkcji oprogramowania, - rozwój zawodowy i profesjonalny system szkoleń, - atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji.