Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Analityk/wnioski O Dotacje Unijne

Warsaw Trust Investments
Warszawa
praca stacjonarna
7038 dni temu

Ogłoszenie numer: 11472, z dnia 2005-05-08

firma świadcząca usługi doradztwa finansowego (kredyty, dotacje unijne), doradztwo i inwestycje kapitałowe, wiecej na stronie www.wti.pl

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

poszukujemy osób z doswiadczeniem do opracowywania wniosków o dotacje unijne oraz dokumenetów im towarzyszących (klienci: jednostki samorządowe, podmioty prawne)

Wymagania

doswiadczenie poparte praktyką w przygotowywaniu wniosków o dotacje oraz studiów wykonalności, znajomość zasad przyznawania dotacji i srodków w ramach ZPORR samodzielność i dyspozycyjność (możliwość pracy w domu, dostęp do internetu),

Oferujemy

praca na umowa zlecenia (rozliczana za kazdy projekt),