Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Analityk Systemowy

Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Wdrożeniowe POSTINFO Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6057 dni temu

Ogłoszenie numer: 41525, z dnia 2008-03-18

Firma PIW POSTINFO Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 123A działa na rynku oprogramowania i sprzętu komputerowego od 1989 roku, specjalizując się w produktach dla telekomunikacji. Firma oferuje wyspecjalizowane rozwiązania systemowe z zakresu informatyki przeznaczone dla operatorów telekomunikacyjnych. Rozwiązania te obejmują: - systemy rozliczeń usług telekomunikacyjnych, - systemy obsługi abonentów (systemy typu CRM), - systemy przetwarzania i analizy danych billingowych (systemy wykrywające potencjalne nadużycia i wspomagające ochronę przychodów). Ponadto świadczymy usługi projektowe, wdrożeniowe, konsultingowe z zakresu telekomunikacji i systemów informatycznych. Nasze systemy wykorzystują motor bazy danych Oracle. Opracowane produkty działają na platformie UNIX oraz na komputerach klasy PC.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Analizowanie procesów biznesowych w telekomunikacji. Stały kontakt z klientem i analiza wymagań merytorycznych i biznesowych. Projektowanie rozwiązań biznesowych w oparciu o systemy informatyczne. Planowanie i przeprowadzanie testów wdrażanych aplikacji i systemów.

Wymagania

Wykształcenie wyższe - informatyka, zarządzanie. Udział w projektach wdrożeniowych w roli analityka biznesowego lub systemowego w telekomunikacji. Umiejętność prowadzenia analizy i doświadczenie w modelowaniu procesów i wymagań biznesowych wraz z praktyką dokumentowania analizy. Znajomość języka UML i narzędzi wspomagających analizę. Znajomość technologii informatycznych na poziomie koniecznym dla potrzeb analizy biznesowej Dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

- pracę w profesjonalnym zespole w siedzibie Firmy w Warszawie. - umowę o pracę - atrakcyjne warunki zatrudnienia - możliwości rozwoju i poznania nowoczesnych technologii