Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
ANALITYK SYSTEMOWY

Nexio Management Sp. z o.o.
wielkopolskie
praca stacjonarna
4843 dni temu

NEXIO Management Sp. z o.o. jest firmą doradczo-wdrożeniową branży IT. W naszej pracy nie stawiamy wyłącznie nacisku na technologię, która jest jedynie narzędziem w uzyskaniu wymaganych celów. Nadrzędnym celem, jaki stawiamy w każdym projekcie jest spełnienie wymagań biznesowych i ich realizację w optymalny pod względem technologicznym, kosztowym i czasowym sposób. Dostarczamy również w formie konsultacji wiedzę, doświadczenie i metody pracy związane ze stosowaniem nowoczesnych rozwiązań biznesowych wspierających zarządzanie w przedsiębiorstwach polskich i międzynarodowych. Zapewniamy obiektywne doradztwo dzięki niezależności firmy. Równocześnie posiadamy praktyczne doświadczenie w zastosowaniach wiodących systemów CRM, ERP, Biling, Middleware, OSS takich producentów jak: PeopleSoft, Siebel, Oracle, SAP, Amdocs, Microsoft czy Telcordia.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr Ref.: A/05/2011

Opis stanowiska:

  • Analiza potrzeb biznesowych użytkowników końcowych
  • Współpraca z Klientami firmy w celu doboru optymalnych rozwiązań informatycznych i organizacji procesów biznesowych
  • Analiza zgodności funkcjonowania systemu ze specyfikacją biznesową
  • Budowa, mapowanie, tworzenie i reorganizacja procesów biznesowych
  • Analiza danych na potrzeby innych użytkowników
  • Tworzenie dokumentacji analitycznej i projektowej rozwiązań

MIEJSCE PRACY: WARSZAWA

Wymagania:
  • 1-2 lata doświadczenia na stanowisku analityka lub uczestniczenie w projektach w funkcji analityka (praca dla firm telekomunikacyjnych bądź instytucji finansowych będzie dodatkowym atutem)
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub pokrewne
  • Umiejętność modelowania procesów biznesowych
  • Znajomość UML w wersji 1.4 lub wyższej
  • Znajomość narzędzi CASE (np. Enterprise Architect, Rational Rose, Power Designer)
  • Doświadczenie w pracy związanej z wdrażaniem lub przebudową systemów informatycznych
  • Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji analitycznej
  • Dobra znajomość zagadnień analizy i projektowania strukturalnego oraz obiektowego
  • Silnie rozwinięte zdolności analityczne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Oferujemy pracę w ciekawej, dynamicznej firmie, w młodym zespole z dostępem do najlepszych światowych wzorców biznesowych oraz technologicznych
  • Zapewniamy możliwość kształcenia się, doskonalenia swoich umiejętności oraz rozwoju zawodowego
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania w pracę
  • Współpracujemy zarówno na zasadzie umowy o pracę, umów firma-firma jak również umów o dzieło i zlecenie
  • Zapewniamy prywatną opiekę medyczną (Medicover) oraz dofinansowanie kart programu sportowego