Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie Toruń
Analityk Systemowy IT - SAP SD, SAP MM / Toruń

ProData Consult Sp.z o.o
Toruń
praca stacjonarna
3267 dni temu

Usługi doradcze ekspertów IT

Miejsce pracy: Toruń
Nr ref.: #4863
Dla dużego klienta z branży farmaceutycznej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Analityk Systemowy IT – ( SAP SD, SAP MM )

Rola:
Praca w zespole IT wspierającym obszar biznesowy Marketingu:
  • zmiany dotyczące SAPa,
  • zmiany dotyczące aplikacji marketingowych,
  • prace projektowe

Zadania:
  • zbieranie, dokumentowanie i uzgadnianie wymagań klientów wewnętrznych dotyczących systemów i usług IT,
  • prowadzenie analiz systemowych w celu tworzenia i rozbudowy funkcjonalności systemów informatycznych,
  • tworzenie szczegółowej specyfikacji wymagań,
  • projektowanie oraz analiza biznesowa nowych produktów i usług IT zgodnie ze standardami,
  • wsparcie w testach wewnętrznych tworzonych rozwiązań,
  • wsparcie w rozwiązywaniu incydentów,
  • udział w testach odbiorczych użytkownika (testy UAT)

Oczekiwania:
  • Umiejętności analityczne (biznesowe, systemowe)
  • Umiejętność tworzenia specyfikacji wymagań i dokumentacji technicznej
  • Doświadczenie w pracy z klientem
  • Doświadczenia w pracy w zespole projektowym
  • Doświadczenie we wdrażaniu SAP (SAP SD, SAP MM) – Retail będzie dodatkowym atutem

Mile widziane:
  • Znajomość ABAP, tworzenie diagramów w BPMN, UML i doświadczenie w prototypowaniu
  • Znajomość: Lotus Notes, JIRA, Adonis, relacyjnych baz danych (MS SQL)
  • Szkolenia i certyfikaty SAP

Oferujemy:
  • zatrudnienie na 6-miesięczny kontrakt B2B z możliwością przedłużenia lub etat
  • pracę w doświadczonym zespole pracującym w oparciu o elementy metodyki SCRUM,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji w ramach szkoleń,
  • urozmaicony zakres prowadzonych projektów,
  • pakiet benefitów pozapłacowych: m.in.: Luxmed, Multisport,

Start: ASAP
Czas trwania: Długoterminowa współpraca
Lokalizacja: Toruń
Wymagania: Przynajmniej dwa lata doświadczenia zawodowego w IT.