Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Analityk Systemowy / Biznesowy

PIW POSTINFO Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5380 dni temu

Ogłoszenie numer: 84931, z dnia 2009-12-25

Firma PIW POSTINFO Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 123A działa na rynku oprogramowania i sprzętu komputerowego od 1989 roku, specjalizując się w produktach dla telekomunikacji. Firma oferuje wyspecjalizowane rozwiązania systemowe z zakresu informatyki przeznaczone dla operatorów telekomunikacyjnych. Rozwiązania te obejmują:
  • systemy rozliczeń usług telekomunikacyjnych,
  • systemy obsługi abonentów (systemy typu CRM),
  • systemy przetwarzania i analizy danych billingowych (systemy wykrywające potencjalne nadużycia i wspomagające ochronę przychodów).
Ponadto świadczymy usługi projektowe, wdrożeniowe, konsultingowe z zakresu telekomunikacji i systemów informatycznych. Nasze systemy wykorzystują motor bazy danych Oracle. Opracowane produkty działają na platformie UNIX oraz na komputerach klasy PC.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Analizowanie procesów biznesowych w telekomunikacji.
  • Stały kontakt z klientem i analiza wymagań merytorycznych i biznesowych.
  • Projektowanie rozwiązań biznesowych w oparciu o systemy informatyczne.
  • Planowanie i przeprowadzanie testów wdrażanych aplikacji i systemów.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe - informatyka, zarządzanie.
  • Doświadczenie w uczestniczeniu w projektach informatycznych
  • Umiejętność prowadzenia analizy i doświadczenie w modelowaniu procesów i wymagań biznesowych wraz z praktyką dokumentowania analizy i wykonywania dokumentacji, projektów i opracowań.
  • Znajomość języka UML i narzędzi wspomagających analizę.
  • Znajomość środowiska Enterprise Architect.
  • Znajomość technologii informatycznych na poziomie koniecznym dla potrzeb analizy biznesowej
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
Dodatkowe atuty:
  • Wiedza z dziedziny telekomunikacji.
  • Znajomość narzędzi modelowania procesów (np. jBPM)
  • Udział w roli analityka w projektach związanych z telekomunikacją lub operatorami telekomunikacyjnymi.
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów z klientami, komunikatywność, dokładność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • pracę w profesjonalnym zespole w siedzibie Firmy w Warszawie.
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwości rozwoju i poznania nowoczesnych technologii