Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Analityk Systemów Informatycznych

Power Media Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
6746 dni temu

Ogłoszenie numer: 19065, z dnia 2006-03-31

Jesteśmy firmą informatyczną, działającą od 1997 roku. Realizujemy projekty zarówno dla firm polskich, jak i zagranicznych. Dla naszego klienta międzynarodowej instytucji działającej na rynku usług bankowych poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: W/ASI

Opis stanowiska

Zbieranie wymagań użytkowników i ich analiza oraz przygotowanie specyfikacji, wsparcie biznesowe w etapach: implementacja, testowanie i odbiór systemu, modelowanie procesów biznesowych i ich optymalizacja, ciągłe doskonalenie procesu tworzenia specyfikacji analitycznej.

Wymagania

- wykształcenie wyższe - dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - praktyczna wiedza z zakresu tworzenia aplikacji oraz dokumentowania wymagań i modelowania procesów biznesowych - umiejętność optymalizacji procesów biznesowych - znajomość zagadnień programistycznych - umiejętność stałej współpracy z zespołami programistycznymi w czasie tworzenia systemów informatycznych - praktyka z zakresu zbierania wymagań użytkowników oraz tworzenia specyfikacji funkcjonalnych - doświadczenie w pracy z użytkownikami Mile widziane: - znajomość branży bankowej - znajmość narzędzi CASE

Oferujemy

- samodzielne i odpowiedzialne stanowisko - pracę z wykorzystaniem najnowoczśniejszych technologii - atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość rozwoju i szkoleń