Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Analityk Systemów Informatycznych

IT CONNECT Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5013 dni temu

IT CONNECT SP. Z O.O. jest firmą konsultingowo - wdrożeniową, specjalizującą się w outsourcingu usług personalnych przede wszystkim dla obszaru IT. Prowadzimy również prace konsultingowe, analityczne, programistyczne i wdrożeniowe, koncentrując się na implementacji nowoczesnych technologii informatycznych w biznesie.

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: 3

Zadania:
  • Realizowanie prac analitycznych w projektach informatycznych- rozwiązań informatycznych poprzez zbudowanie odpowiednich procedur obsługi i monitorowania
  • Współpraca z klientem wewnętrznym w wyznaczonym obszarze biznesowym

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe informatyczne (także tegoroczni absolwenci)
  • umiejętność planowania zadań
  • znajomość następujących zagadnień technicznych: UNIX, C++, Oracle, SQL, PL SQL, Java, XML, UML
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • samodzielność
  • zdolności analityczne

Oferujemy:
  • ciekawą pracę w dużej firmie
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • możliwość osobistego rozwoju
  • kontakt z nowoczesnymi technologiami

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałam/em do wiadomości IT CONNECT Sp. z o.o. do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y iż moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych."