Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Analityk Sprzedaży

Agencja CAPITAL-Stefan Wałęka
Warszawa
praca stacjonarna
6700 dni temu

Ogłoszenie numer: 18672, z dnia 2006-03-13

Jako agencja pośrednictwa pracy, prowadzimy rekrutację dla naszego Klienta - dużej firmy działającej w branży telefonii komórkowej.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: AN./SP.

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta - firmy działającej w branży telefonii komórkowej, poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko: ANALITYK SPRZEDAŻY Pracodawca ma swoją siedzibę w rejonie Okęcia. Do obowiązków osoby zatrudnionej na w/w stanowisku będzie należało: - nadzorowanie sprzedaży telefonów komórkowych; - stały kontakt z kontrahentami; - zarządzanie procesami sprzedaży.

Wymagania

- bardzo dobra znajomość progr.: EXCEL i ACCESS; - wyższe wykształcenie; - rozwinięte umiejętności analityczne i negocjacyjne; - mile widziana znajomość j. angielskiego.

Oferujemy

Nasz Klient oferuje solidne wynagrodzenie, pracę w młodym i dynamicznym zespole, możliwość rozwoju zawodowego i kontaktu z nowoczesnymi technologiami.