Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Analityk - SEO i Marketing Internetowy

POLUSA Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
6522 dni temu

Ogłoszenie numer: 22617, z dnia 2006-09-07

I-Dotcom projektuje i wdraża oprogramowanie sprzedaży internetowej i-Shark (www.i-dotcom.pl). Sklepy internetowe i-Shark są używane przez wiodące firmy w USA i w Polsce.

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: IM-2

Opis stanowiska

Poszukujemy specjaliste do prowadzenia działań analitycznychw internecie dla klientów formy POLUSA w Polsce i w USA. Działania te obejmuja stałe pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach Google i Yahoo, porównywarkach cen.

Wymagania

* Dobra znajomość technik promowania ston internetowych * Doświadczenie w prowadzeniu działań SEO w Internecie * Podstawowa znajomość języka angielskiego * Wykształcenie wyźsze lub w trakcie studiów

Oferujemy

* Atrakcyjne wynagrodzenie * Ciekawą prace w młodym dynamicznym zespole * Możliwości podnoszenia kwalifikacji