Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Underwriter Warszawa
Analityk Ryzyka Ubezpieczeniowego - Underwriter

LeasingTeam Professional
Warszawa
praca stacjonarna
1499 dni temu
LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

*W spółce LeasingTeam Professional funkcjonuje procedura zgłaszania naruszeń (za pośrednictwem wiadomości e-mail) zgodnie z przepisami o ochronie sygnalistów. Szczegółowe zasady z tym związane zawiera procedura dostępna na stronie www https://ltprofessional.pl/procedura-zglaszania-naruszen .
Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 0034545
Zakres obowiązków:
  • ocena ryzyka ubezpieczeniowego,
  • wycena produktów ubezpieczeniowych oraz kalkulacja składek,
  • tworzenie i rozwój produktów,
  • opiniowanie umów, warunków ubezpieczenia i regulaminów,
  • monitorowanie rentowności produktów oraz ryzyka ubezpieczeniowego,
  • sporządzanie analiz, statystyk, rekomendacji.
Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, ubezpieczenia, bankowość,
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie na stanowisku underwritera, aktuariusza lub analityka ryzyka ubezpieczeniowego w branży ubezpieczeniowej i/lub assistance - warunek konieczny,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2-C1,
  • bardzo dobra znajomość produktów assistance i ubezpieczeniowych,
  • umiejętność pozyskiwania danych oraz ich przetwarzania i analizy (Excel, Access, SQL itp.),
  • umiejętność analitycznego myślenia i podejmowania decyzji na podstawie sporządzonych analiz i wyceny ryzyka,
  • wysokie umiejętności interpersonalne, bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność.
Oferta:
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w międzynarodowej firmie ubezpieczeniowej,
  • praca na pełny etat w godzinach 9-17,
  • atrakcyjne wygrodzenie wraz z systemem premii rocznych,
  • pakiet benefitów,
  • wsparcie ze strony doświadczonego zespołu,
  • lokalizacja: Warszawa Mokotów.
www.ltprofessional.pl

Poznaj

LeasingTeam Group

Grupa Kapitałowa LeasingTeam to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 2004 roku wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami firmy i kandydatów. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych koncernów, średniej wielkości przedsiębiorstw i organizacji publicznych. Świadczy usługi na terenie Polski za pośrednictwem sieci oddziałów i przedstawicielstw oraz w Niemczech i Austrii. Każdego miesiąca oddelegowujemy do pracy blisko 10 tysięcy pracowników

W skład LeasingTeam Group wchodzą:

  • LeasingTeam – usługi pracy tymczasowej, outsourcingu procesów i funkcji, rekrutacji pracowników ze Wschodu;LeasingTeam Sp. z o.o. to jeden z liderów rynku agencji zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR. Współpracujemy ze znanymi i cenionymi polskimi oraz międzynarodowymi firmami, na rzecz których zatrudniamy rocznie 30 tys. pracowników. Dla naszych Klientów jesteśmy sprawdzonym partnerem biznesowym, a dla naszych Pracowników przyjazną Agencją Zatrudnienia. Nasz numer wpisu w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia to 636. Więcej informacji o nas znajdziesz na www.leasingteam.pl
  • LeasingTeam Professional – rekrutacje stałe, outsourcing white-collar, doradztwo personalne (Outplacement, Assessment Center);
  • IT LeasingTeam - rekrutacja i outsourcing kadry IT, automatyzacja testów/procesów/ biznesowych;
  • CPC Consulting Group - transgraniczne delegowanie pracowników z Polski do Niemiec, Austrii;
  • BPO Team – usługi Facility management.