Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie
Analityk Rynku Handlu Detalicznego / Retail Market Analyst

Sedlak & Sedlak
podkarpackie, Kraków
praca stacjonarna
5253 dni temu

Ogłoszenie numer: 98555, z dnia 2010-05-10

Naszym Klientem jest firma specjalizująca się w analizach rynku oraz usługach konsultingowych. Działa od ponad 15 lat, oferując swoim klientom szeroki zakres usług. W związku z rozwojem zespołu analityków, poszukujemy osoby na stanowisko: / Our Client specializes in market research and business consultancy. For over 15 years it has been offering a wide range of services. We are now looking for candidates to join the growing analyst team on the position of:

Miejsce pracy: podkarpackie, Kraków

Nr Ref.: 21/10

Opis stanowiska

- pisanie oraz nadzór nad pisaniem raportów analitycznych oraz tworzeniem prognoz rozwoju dotyczących rynków Europy Środkowo-Wschodniej - współpraca z zewnętrznymi współpracownikami firmy w zakresie zbierania danych oraz informacji, a także nadzór merytoryczny nad wynikami ich pracy - wydanie raportów branżowych według ustalonego harmonogramu, współpraca z innymi działami w firmie w zakresie wydawania raportów - przygotowywania materiałów marketingowych dotyczących wydawanych raportów - wystąpienia na konferencjach, udzielanie wywiadów i komentarzy prasie - / Scope of duties: - writing and supervising the preparation of analytical reports and development forecasts regarding retail markets in Central and Eastern European countries - cooperation with external co-workers in regards to the collection of data and information, supervision over the results of their work - publishing reports according to a fixed schedule, cooperation with various company departments with regards to publishing sector reports - preparing marketing materials for published reports - representation at conferences, giving interviews and press comments

Wymagania

- wykształcenie wyższe, znajomość zagadnień ekonomicznych - minimum 2 lata doświadczenia w branży handlu detalicznego - doświadczenie w tworzeniu analiz, raportów, prezentacji - umiejętność szacowania, prognozowania oraz pracy na liczbach - płynna znajomość języka angielskiego - znajomość języka używanego w Europie Środkowej (np. rosyjskiego lub rumuńskiego) będzie dodatkowym atutem - doświadczenie w pisaniu tekstów będzie dodatkowym atutem - dobre umiejętności komunikacyjne - kreatywność, samodzielność oraz duża dbałość o szczegóły - / Expectations: - university degree, knowledge of economic issues - minimum 2 years of experience in the retail sector - experience in preparing business analysis, reports and presentationsˇ ability to estimate and forecast, as well as to work with numbers - fluency in English - knowledge of other Central European language (preferably Russian or Romanian) will be an advantage - prior writing experience will be considered an advantage - good communication skills - creativity, independence, meticulousness