Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdynia
Analityk Rynków Biznesowych - Business Development Manager

RADMOR S.A.
Gdynia
praca stacjonarna
6458 dni temu

Ogłoszenie numer: 26391, z dnia 2007-02-12

RADMOR S.A.

Czołowy polski producent sprzętu radiokomunikacyjnego, w związku z rozwojem firmy poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska

  • Poszukiwanie i analiza rynków biznesowych
  • Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane o profilu elektronicznym, informatycznym, fizycznym lub matematycznym)
  • Biegła znajomość języka angielskiego, pożądana znajomość drugiego języka obcego
  • Umiejętność analizowania projektów w obszarze ogólnej elektroniki, ze szczególnym uwzględnieniem rynków i projektów rynków UE, rynków militarnych i cywilnych oraz potrzeb indywidualnych
  • Zdolność analizy procesów biznesowych
  • Umiejętność tworzenia biznes planów
  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe (minimum 5 lat)
  • Oczekiwane cechy osobowe:
  • Duża otwartość na wiedzę (ciekawość wiedzy, nauki, techniki, potrzeb społecznych)
  • Umiejętność samoorganizacji pracy
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Umiejętność negocjacji
  • Odwaga w formułowaniu własnych sądów
  • Oferujemy

  • Pracę w stabilnej i stale rozwijającej się firmie
  • Możliwość doskonalenia i rozwoju zawodowego