Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
ANALITYK - PROGRAMISTA

RTV Euro AGD
Warszawa
praca stacjonarna
5148 dni temu

Ogłoszenie numer: 105348, z dnia 2010-07-12

Jesteśmy LIDEREM na rynku polskim w branży RTV AGD. Posiadamy sieć specjalistycznych sklepów, najwyższej jakości asortyment oraz wyróżniające się standardy obsługi klienta. Jeżeli chcesz dołączyć do naszej Firmy to, w chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój i wsparcie obszaru HR:

Obowiązki:
    - przejęcie opieki nad systemem TETA 2000 obsługującym ponad 3000 pracowników, a w niedługiej przyszłości przeprowadzenie upgrade do wersji TETA Constellation - rozwój i opieka nad systemem wsparcia działu kadr i płac - wdrożenie, a w przyszłości rozwój i opieka nad systemem e-learningowym - wdrożenie, a w przyszłości rozwój i opieka nad systemem do planowania urlopów - bieżące rozwiązywanie problemów w funkcjonowaniu tych systemów - współpraca z klientami wewnętrznymi, analizowanie potrzeb, tworzenie specyfikacji funkcjonalnych i technicznych dla nowych rozwiązań informatycznych - współpraca z podwykonawcami, współrealizowanie prac, testowanie i odbiór rozwiązań - tworzenie dokumentacji

Wymagania

- orientacja w szerokim obszarze kadrowo-płacowym - kilkuletnie doświadczenie w samodzielnym utrzymaniu lub we wdrożeniach systemu TETA 2000 w obszarze HR - znajomość języka T-SQL i ASP (VBA) - doświadczenie w pracy na stanowiskach analitycznych lub programistycznych - wykształcenie wyższe - dobrej znajomości języka angielskiego umożliwiającej korzystanie z dokumentacji technicznej - umiejętność pracy zespołowej, zdolność analitycznego myślenia i wysokie umiejętności interpersonalne Dodatkowymi atutami będą: - doświadczenie zdobyte przy upgradzie TETA 2000 do wersji Constellation - znajomość środowisk bazodanowych Oracle i MS SQL - znajomość systemów e-learningowych - znajomość środowiska MySQL i języka PHP

Oferujemy

- pracę w ambitnym zespole projektowym, w znanej, stale dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji rynkowej - budowę i utrzymanie nowoczesnych aplikacji biznesowych - możliwość rozwoju zawodowego