Najnowsze oferty pracy

  • Developer

    Rotenso - Grupa Thermosilesia   Ruda Śląska    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Będziesz odpowiedzialny/a za: projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań komputerowych; weryfikację i naprawę błędów w integracjach komputerowych; analizowanie wymagań biznesowych, opracowanie technicznych rozwiązań; testowanie, debugowanie, poprawianie błędów w oprogramowaniu;...
Zobacz więcej ofert pracy

Analityk / Programista PHP

Wadwicz Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2758 dni temu

„Wadwicz” to najstarsza Agencja Zatrudnienia w Polsce. Lata doświadczeń na rynku pracy pozwoliły nam wypracować dzisiejszy model współpracy, który na pierwszym miejscu stawia Pracownika. Naszym celem jest znaleźć dla Ciebie pracę, w której będziesz mógł realizować swoje marzenia i aspiracje. W tym celu współpracujemy z najlepszymi. Oferujemy Ci pracę na rzecz naszego Klienta-  mając nadzieję, że znajdziesz w niej satysfakcję, stabilność i możliwość rozwoju.

Aktualnie dla naszego klienta -  lidera branży telekomunikacyjnej poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres zadań:
  • Implementacja narzędzi dla wsparcia biznesu w PHP (Symfony),
  • Rozwój istniejących rozwiązań dla biznesu.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
  • Dobra znajomość PHP,
  • Mile widziana znajomość frameworka Symfony,
  • Mile widziana znajomość relacyjnych baz danych oraz budowania zapytań SQL,
  • Znajomość angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej,
  • Dokładność i systematyczność, umysł analityczny,
  • Umiejętność logicznego myślenia,
  • Komunikatywność – zdolność do łatwego nawiązywania kontaktów,
  • Kreatywność.
Oferujemy:
  • Pracę przy ciekawych i ambitnych projektach,
  • Pracę w atrakcyjnej lokalizacji Warszawa, Aleje Jerozolimskie
  • Kontakt z najnowszymi technologiami informatycznymi,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego, pakietu medycznego i Benefis Systems.