Najnowsze oferty pracy

  • Graduate Recruitment Consultant

    NES Fircroft   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat   5 500 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    NAJLEPSZA FIRMA REKRUTACYJNA W DZIEDZINIE INŻYNIERII NA ŚWIECIE – W WARSZAWIE! Rozważasz współpracę z najlepszymi w branży? NES Fircroft to miejsce dla Ciebie. Nie tylko przetrwaliśmy trudne czasy gospodarcze – rozwijaliśmy się, rośliśmy i podbijaliśmy rynek. W ciągu ostatniej...
  • Konsultant ds. Rekrutacji

    Force Upp sp. z o.o   Warszawa, Śródmieście, blisko metra / metro Daszyńskiego    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid  umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat   6 000 - 8 000 zł / mies. (w zal. od umowy)  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    8 dni
    Zakres obowiązków: Pozyskiwanie kandydatów z rynków zagranicznych typu: Ukraina, Białoruś, Gruzja, Kazachstan i inne ; Dobieranie aktualnych oferty do profilu kandydata; Budowanie oraz zarządzanie bazą kandydatów; Kreowanie i publikacja ogłoszenia w języku ukraińskim/ rosyjskim i polskim.
Zobacz więcej ofert pracy

Analityk Mediów

Instytut Monitorowania Mediów Sp. z o.o.
Radom
praca stacjonarna
2982 dni temu

Ogłoszenie numer: 1181190, z dnia 2016-07-19

Instytut Monitorowania Mediów to największa firma w branży monitoringu mediów w Polsce.
IMM wyróżniają innowacyjne narzędzia oraz najwyższa jakość usług.
O mediach wiemy wszystko!

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Radom

Opis stanowiska

  • wyszukiwanie informacji w prasie, Internecie, radiu i telewizji,
  • kategoryzowanie informacji z mediów,
  • nadawanie tematów i ocen,
  • analiza informacji.

Uwaga, praca odbywa się w systemie trzyzmianowym.
Praca biurowa, 100% czasu przy komputerze.

Wymagania

  • wykształcenie min. w trakcie studiów,
  • umiejętność szybkiego czytania i przyswajania wiedzy,
  • umiejętność szybkiego pisania na klawiaturze,
  • dokładność i rzetelność,
  • umiejętność długotrwałej koncentracji,
  • szeroka wiedza ogólna.

Oferujemy

  • ciekawą pracę w innowacyjnej organizacji,
  • stabilne, długofalowe zatrudnienie,
  • umowę o pracę,
  • dogodną lokalizację biura,
  • wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy.