Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Jaworzno
Analityk Logistyczny

ET Logistik Sp. z o.o.
Jaworzno
praca stacjonarna
4835 dni temu
ET_Logistk_top.jpg

ET Logistik Sp. z o.o. występuje na rynku TSL w Polsce jako neutralny operator logistyczny oraz organizator drogowych przewozów ładunków w segmencie przesyłek drobnicowych oraz w segmencie przesyłek całopojazdowych. W związku z dynamicznym rozwojem, firma poszukuję kandydatów na stanowisko:

Jaworzno
Nr Ref.: AL/CLJJ/110331

Zadania:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowanie kompleksowych raportów i analiz logistycznych na potrzeby oddziału.

Od kandydatów oczekujemy:
  • Wykształcenia wyższego (lub w trakcie studiów). Preferowane kierunki: ekonomia, statystyka, logistyka
  • Doskonałej znajomości MS Excel
  • Zdolności analitycznych
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie dobrym (przynajmniej B1
  • Doskonałej organizacji własnej pracy
  • Rzetelności

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych ( t.j. Dz. U. z 2002r. nr 101, poz. 926).
ET_Logistk_bottom.jpg