Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Analityk jakości

PURE HEALTH AND FITNESS
Warszawa
praca stacjonarna
4747 dni temu

Pure Health and Fitness oferuje szeroki zakres najnowocześniejszego sprzętu Cardio (wbudowany ekran telewizyjny), dwie sale treningowe. Zapewniamy również wielofunkcyjny sprzęt siłowy przeznaczony do wszechstronnego treningu.

Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy:
  • Szerokie możliwości rozwoju
  • Miłą atmosferę pracy
Zadania:

Do Twoich obowiązków będzie należało dotarcie do wybranej grupy respondentów i przeprowadzenie ankiety telefonicznej

Wymagania:
  • Poprawna wymowa, ładna polszczyzna i nienaganna kultura słowa
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i swoboda w prowadzeniu rozmów telefonicznych
  • Otwartość, komunikatywność, pracowitość
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Entuzjazm i zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Praktyczna znajomość obsługi komputera oraz programów MS Office
  • Dyspozycyjność (praca na cały etat w godzinach 9.00-17.00)