Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Analityk - informatyk

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Poznań
praca stacjonarna
6465 dni temu

Ogłoszenie numer: 26180, z dnia 2007-02-06

Nasz Klient to duże biuro rachunkowe (sp. z o.o.), świadczące usługi płacowo-kadrowe i księgowe.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: IAB/1601/07

Opis stanowiska

Gromadzenie, przetwarzanie i prezentacja danych w formie min. raportów i zestawień finansowych.

Wymagania

- preferowane wykształcenie ekonomiczne lub/i informatyczne, mile widziani absolwenci lub studenci ostatniego roku, - biegła znajomość programów komputerowych w szczególności EXCEL; - doświadczenie w tworzeniu baz danych z wykorzystaniem SQL, Visual Basic; - mile widziana znajomość programu SYMFONIA; - kreatywność i analityczne myślenie

Oferujemy

- udział w projekcie doskonalenia systemu raportowania i uzyskiwania informacji analitycznych dla Klientów Spółki, - umowę zlecenie, - atrakcyjne wynagrodzenie