Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
ANALITYK HURTOWNI DANYCH

AF Search & Selection
Poznań
praca stacjonarna
6344 dni temu

Ogłoszenie numer: 27425, z dnia 2007-03-15

Naszym Klientem jest dynamicznie rozwijająca się firma z Poznania, funkcjonującej w branży wyposażenia wnętrz, posiadająca własne sklepy firmowe, która w chwili obecnej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie za budowanie serwisów analitycznych opartych o procesy biznesowe i prezentację danych na wewnętrznych serwisach intranetowych.

Wymagania

- wykształcenie wyższe kierunkowe - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - znajomość zasad tworzenia hurtowni danych w oparciu o mechanizmy OLAP - znajomość administracji baz danych (MS SQL Server, Oracle) - dobra znajomość języka SQL/TSQL/PLSQL - znajomość programowania w zakresie pozwalającym na tworzenie wewnętrznych serwisów intranetowych (jscript, vbscript) i/lub znajomość innych technologii pozwalających na tworzenie aplikacji wspomagających biznes - znajomość konfiguracji i zarządzania serwerem aplikacji (Net, Java Enterprise) - podstawowa znajomość pojęć z zakresu statystyki opisowej

Oferujemy

- narzędzia konieczne do pracy - stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - dużą swobodę działania.