Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Analityk Finansowy

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe s.c.
Poznań
praca stacjonarna
6112 dni temu

Ogłoszenie numer: 39016, z dnia 2008-01-24

Nasz klient, należący do grupy kapitałowej z ponad 100 letnią tradycją, zajmujący 13 miejsce wśród największych inwestorów zagranicznych w Polsce - obecnie poszukuje osoby na nowo utworzone stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: AFM/0301/07P

Opis stanowiska

- przygotowywanie sprawozdawczości firmy wg standardów międzynarodowych (raporty w języku angielskim), - kontrola projektów inwestycyjnych (budżetowanie, kontrola wykonania), - prace związane z procesem budżetowania, - bieżące analizy na potrzeby Zarządu,

Wymagania

- wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu rachunkowości i analizy finansowej, - min. 2 letnie praktyczne doświadczenie w zakresie analiz finansowych, - zdolności analityczne, biegłość w zakresie wskaźników i analiz, - znajomość zagadnień rachunkowości finansowej i zarządczej oraz zasady controllingu, - bardzo dobra znajomość języka angielskiego, - biegły poziom znajomości MS Excell, - umiejętność analitycznego myślenia, - kreatywność i zaangażowanie, - dynamizm w działaniu i chęć do rozwijania własnych umiejętności, - odpowiedzialne podejście do wykonywanych obowiązków, - umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy

- praca w znanej i prężnie rozwijającej się firmie, - atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie, - możliwość rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń.