Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Analityk Finansowy

ISG Personalmanagement
Warszawa, Warszawa / okolice
praca stacjonarna
6552 dni temu

Ogłoszenie numer: 24205, z dnia 2006-11-10

Nasz Klient, międzynarodowa firma handlowo-produkcyjna, obecna w kilkudziesięciu krajach na całym świecie od prawie 50 lat, aktualnie poszukuje do swojego biura w okolicach Warszawy, odpowiedniego Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Warszawa / okolice

Nr Ref.: 710

Opis stanowiska

- Przygotowywanie analiz finansowych i ekonomicznych dla celów zarządczych - Opracowywanie i kontrola budżetów rocznych - Przygotowywanie raportów i analiz sprzedażowych - Kontrola cen i rabatów przydzielonych klientom - Kontrola i windykacja należności - Tworzenie, kontrola i aktualizacja procedur wewnętrznych firmy

Wymagania

- Wykształcenie wyższe - Min. dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku - Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - Bardzo dobra znajomość narzędzi informatycznych - Wysokie zdolności analityczne

Oferujemy

- Atrakcyjne wynagrodzenie - Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie - Stabilne zatrudnienie - Możliwość rozwoju zawodowego - Szkolenia