Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Analityk Finansów Osobistych Klienta - Płatne Praktyki / Staż

Profit Usługi Finansowo-Ubezpieczeniowe
dolnośląskie, Cała Polska
praca stacjonarna
6633 dni temu

Ogłoszenie numer: 21541, z dnia 2006-07-31

PROFIT USŁUGI FINANSOWO-UBEZPIECZENIOWE jest firmą działającą na Polskim rynku od 1994 roku. Zajmujemy się sprzedażą kredytów bankowych, ubezpieczeń, funduszy inwestycyjnych i emerytalnych. Współpracujemy z największymi towarzystwami ubezpieczeniowymi i bankami w Polsce.

Miejsce pracy: dolnośląskie, Cała Polska

Nr Ref.: 7/08/2006

Opis stanowiska

ANALIZA FINANSÓW OSOBISTYCH KLIENTA (ANKIETA) OBSŁUGA KLIENTA

Wymagania

studenci 3, 4 lub 5 roku kierunków ekonomicznych zaliczone dobrym wynikiem zajęcia z bankowości, finansów lub ubezpieczeń nie będący nigdy zarejestrowani jako bezrobotni

Oferujemy

PŁATNE PRAKTYKI / STAŻ