Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Analityk Działu Zakupów

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Wrocław
praca stacjonarna
6630 dni temu

Ogłoszenie numer: 22551, z dnia 2006-08-24

Naszym Klientem jest międzynarodowy koncern należący największych przedsiębiorstw branży wydobywczej i eksploatacji surowców mineralnych na świecie. Firma ta jest strategicznym inwestorem kilkunastu zakładów produkcyjnych w Polsce.

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: ADZ/1708/06

Opis stanowiska

- przeprowadzanie analiz mających na celu wsparcie strategicznych decyzji dotyczących zaopatrzenia; - definiowanie potrzeb zakupowych dzięki współpracy z pozostałymi działami firmy; - analiza rynku dostawców pod kątem identyfikacji najkorzystniejszych rozwiązań; - analiza struktury kosztów działu; - wsparcie zespołu działu zakupów poprzez dostarczanie profesjonalnych analiz; - liczne kontakty wewnątrz grupy (pozostałe działy oraz spółki w innych krajach należące do koncernu); - tworzenie wysokiej klasy biznesowych raportów przy wykorzystaniu wielu źródeł informacji.

Wymagania

- wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne; - b. dobra znajomość języka angielskiego, również Business English; - średniozaawansowana znajomość języka niemieckiego; - doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (analityk finansowy, kupiec, analityk produkcji) - komunikatywność i wysokie zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Oferujemy

- pracę w dynamicznym zespole w międzynarodowym koncernie, - liczne kontakty zagraniczne, - atrakcyjne warunki pracy, - możliwość awansu na stanowisko kierownicze.