Zobacz więcej ofert pracy

Analityk CAST

IT CONNECT Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4869 dni temu

IT CONNECT SP. Z O.O. jest firmą konsultingowo - wdrożeniową, specjalizującą się w outsourcingu usług personalnych przede wszystkim dla obszaru IT. Prowadzimy również prace konsultingowe, analityczne, programistyczne i wdrożeniowe, koncentrując się na implementacji nowoczesnych technologii informatycznych w biznesie.

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: 2

Zadania:
  • Wykonywanie analizy kodów źródłowych
  • Współpraca przy tworzeniu procedur opisujących proces zamawiania i realizacji analiz
  • Administrowanie środowiskami i narzędziami służacymi do realizacji zamówień
  • Zapewnienie wsparcia technicznego

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat studiów (informatyka,  telekomunikacja)
  • Zdolność szybkiego uczenia się
  • Podstawowa znajomośc jezyków i technologii programistycznych
  • Podstawowa znajomość zagadnień inżynierii oprogramowania
  • Podstawowa znajomość systemów operacyjnych i baz danych
  • Rzetelne i dokładne wykonywanie swoich obowiązków
  • Kreatywność
  • Komunikatywność
  • Samodzielność
  • Nastewienie na osiąganie celów
  • Umiejętność planowania pracy
  • Skuteczna komunikacja w języku angielskim

Oferujemy:
  • Zapewniamy intensywne szkolenie (min. 3 miesiące) z podstaw i efektywnego wykorzystania narzędzia
  • Udział w ciekawych projektach IT
  • Możliwość korzystania z karty sportowej
  • Możliwość korzystania z pakietu medycznego

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałam/em do wiadomości IT CONNECT Sp. z o.o. do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y iż moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych."