Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Analityk Biznesowy

OXYCOM S.A.
dolnośląskie
praca stacjonarna
4907 dni temu

Prężnie rozwijająca się spółka akcyjna z branży nowych technologii, zatrudni do biura zlokalizowanego w Bielanach Wrocławskich:

Zadania /szczegółowy zakres obowiązków na stanowisku/:
  • zbieranie oraz analiza wymagań klienta związanych z budową systemów i rozwiązań IT,
  • zarządzanie zmianami wymagań,
  • opracowywanie koncepcji biznesowej
  • tworzenie analiz biznesowych
  • modelowanie procesów biznesowych (mapa AS IS i mapa To Be)
  • projektowanie modelu danych
  • scenariusze przypadków użycia
Wymagania /kompetencje, doświadczenie, uprawnienia, certyfikaty/:

Obligatoryjnie:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub student/ka ostatnich lat studiów
  • Doświadczenie w analizowaniu systemów i rozwiązań IT
  • Doświadczenie w przygotowaniu specyfikacji
  • Umiejętności analityczne
  • Mile widziana znajomość baz danych oraz języków programowania
  • Znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie komunikatywnych oraz technicznym

Dodatkowe atuty:

  • komunikatywność,
  • operatywność i samodzielność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • sumienność, odpowiedzialność oraz terminowość,
  • umiejętność wykonywania pracy pod presją czasu,

Nasza oferta /oferujemy/:
  • możliwość pracy w dynamicznym, młodym zespole,
  • możliwość podwyższania kwalifikacji zawodowych,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,